Home Identity

Esileht / Meist

Meist

Home Identity OÜ

 

on 2016. aastal Eestis asutatud kodusisustuse ettevõte.

Usume, et iga soetatud toode peab olema hoolega valitud ning leidma kasutust oma eluaja lõpuni. Et säästa iga kodusisustaja aega ning aidata vältida ajutisi lahendusi, oleme kõik oma tooted hoolikalt valinud, lähtudes ajatust joonest.

Soovime, et kodu sisustamine oleks nauding igaühele. Meie eesmärgiks on muuta kodusisustamise protsess muretuks ning kiireks, pakkudes ühtses joones disainitud, funktsionaalseid ning praktilisi tooteid. Me väärtustame lihtsuse võlu! 

Kõik meie tooted on hingega valitud, nad muudavad Sinu kodu või kontori eriliseks, silmapaistvaks ning isikupäraseks kohaks. Oleme oma tootevalikul pannud suurt rõhku toodete ühtsele disainile, lähtudes naturaalsest klassikalisest joonest. Meie põhimõte on, et liigtarbimist saab vähendada vältides ajutisi asendusi.

Meie e-poest leiad laia valiku disaintooteid, mille abil muuta kodu või kontor kõige meeldivamaks kohaks kus olla. Tootevalik sisaldab mööblit ja sisustustooteid elutoa, magamistoa, lastetoa, köögi, vannitoa ning aia ja terrassi dekoreerimiseks. Funktsionaalne ning mitmeotstarbeline tootevalik, mida on lihtne omavahel kombineerida ning ruumis ümberkujundades vaheldust tekitada.

Oleme hea meelega abiks kui soovid sisustada oma linnakodu, maakodu või üürikodu, kontorit või ootesaali, kohvikut, restorani või muud äripinda. Kui soovid personaalset pakkumist või vajad muude küsimustega abi, siis võta meiega kindlasti ühendust kirjutades info@homeidentity.ee või helistades +372 53795008

Kõik reklaampiltidel kasutatud tooted pärinevad meie tootevalikust. Kui soovitud toodet e-poe valikust ei leia, siis võta meiega ühendust toote saadavuse täpsustamiseks.

Igale kodule oma identiteet! 

Home ID.