Home Identity

Esileht / Meist

Meist

Tootegrupid

Home Identity OÜ

 

on 2016. aastal Eestis asutatud kodusisustuse ettevõte.

Usume, et iga soetatud toode peab olema hoolega valitud ning leidma kasutust oma eluaja lõpuni. Et säästa iga kodusisustaja aega ning aidata vältida ajutisi lahendusi, oleme kõik oma tooted äärmiselt hoolikalt valinud, lähtudes ajatust minimalistlikust joonest. 

 

MEIE EESMÄRK

Soovime, et kodu sisustamine oleks nauding igaühele. Meie eesmärgiks on muuta kodusisustamise protsess muretuks ning kiireks, pakkudes ühtses joones disainitud, funktsionaalseid ning kauakestvaid tooteid. Me väärtustame lihtsuse võlu! 

 

MEIE PÕHIMÕTE

Kõik meie tooted on hingega valitud, mis teenivad kaua ning muudavad Sinu kodu või kontori eriliseks, silmapaistvaks ning isikupäraseks kohaks. Oleme oma tootevalikul pannud suurt rõhku toodete ühtsele disainile, lähtudes ajatust klassikalisest minimalistlikust joonest. Meie põhimõte on, et liigtarbimise vähendamiseks tuleb vältida ajutisi asendusi.

 

MEIE TOOTEVALIK

Meie e-poest leiad laia valiku disaintooteid, mille abil muuta kodu või kontor kõige meeldivamaks kohaks kus olla. Tootevalikust leiab sobiva mööbli ja sisustustoote elutoa, magamistoa, lastetoa, köögi, vannitoa ning aia ja terrassi sisustamiseks. Funktsionaalne ning mitmeotstarbeline tootevalik, mida on lihtne omavahel kombineerida ning ruumis ümberkujundades vaheldust tekitada.

Kõik meie reklaampiltidel kasutatud tooted on pärit meie tootevalikust. Kui soovitud toodet e-poe valikust ei leia, siis võta meiega ühendust toote saadavuse täpsustamiseks.

Oleme hea meelega abiks kui soovid värskendada oma kodu, kontorit või aeda! Kui soovid personaalset pakkumist või muude küsimustega abi, siis võta meiega kindlasti ühendust kirjutades info@homeidentity.ee või helistades +372 53795008

 

Igale kodule oma identiteet 

Home ID.